Logikai játék Legolino a Beleductól

Tangram rejtvény gyönyörűen illusztrált sablonok szerint elhelyezett képekkel.

A Beleduc Legolino kirakós játéka bemutatja a TANGRAM-ot – egy lenyűgöző, szórakoztató és lebilincselő kirakós játékot különböző korosztályoknak , amelyet egyedül vagy csapatban játszhatsz.

A feladvány célja, hogy különböző számú darabból összeállítsd a megadott mintákat és így képeket alkoss. A különböző nehézségi szintek nem csak a gyerekek számára jelentenek kihívást.

Ennek az évszázados múltra visszatekintő kínai játéknak a hét formája mindig ugyanaz – a formák a következőkből készülnek:

• háromszögek (különböző méretűek)
  • paralelogramma
  • kis négyzetek

Logikai játék Legolino a BeleductólLogikai játék Legolino a Beleductól

Kombinálhatja a darabokat, és előre meghatározott vagy szabad formákat hozhat létre. A játék nagymértékben serkenti a képzeletet , kreativitást.

A Kr.e. 500 körül felfedezett zseniális rejtvôny segítségével több száz figuratív és absztrakt alakzatot hozhat létre elemeinek kombinálásával.

A TANGRAM játék ezen verziójában az eredeti szabályok nem őrződnek meg, ami lehetőséget ad 3, 4, 5 és 6 darabos formák készítésére, míg az alap a háttérrel ellátott színes képek.

A Legolino játék rétegelt lemezből/kartonból készült, és 4 éves kortól alkalmas gyermekek számára .

A doboz méretei: 24 x 24 x 6,5 cm. Egy sablon mérete 21 x 14,5 cm.

• 14 db fa tégla
  • 15 sablon kártya