Kreatív készlet Lekaparható kifestőkönyv motívumokkal, 30 db

Lekaparható színes kifestőkönyv fa pálcikákkal.

Színek

A karcolás elvén alapuló nem mindennapi kifestőkönyv fokozatosan feltárja a képek különböző színkombinációit , amelyek gyönyörűen kitűnnek a fekete alapon. Az állatok, a sellő, az iskolabusz vagy a kastély új, színes fényben jelennek meg a karcolás után.

Kreatív készlet Lekaparható kifestőkönyv motívumokkal, 30 db

Ez a vidám kreatív készlet segít a finommotoros készségek gyakorlásában, a toll helyes fogásában és a képzelet fejlesztésében is . Az innovatív, tinta vagy zsírkréta nélküli rajzolás garantáltan nem csak a gyerekek, hanem a felnőttek számára is vonzó lesz, hiszen nagyszerű kikapcsolódást nyújtanak.

A csomagban található képek mérete 20 x 14 cm.

A kifestőkönyv és tartozékai nem alkalmasak 3 éven aluli gyermekek számára .

• 30 lap 5 témával
  • 30 karcoló