Didaktikus játék mintákkal Marbelino 2 a Beleductól

Rendező játék, melynek célja a finommotorika, a logikus gondolkodás és a matematika gyakorlása.

Színek

A Marbelino 2 mintákkal ellátott didaktikus játék színes golyók segítségével sokféle tevékenységet kínál a gyerekeknek. A gyerekek játszhatnak sorrendekkel, mintákkal, kreativitásukkal különböző, a mellékelt kártyákon szereplő feladatokat oldhatnak meg.

Mindezek a tevékenységek kommunikációs játékként is játszhatók, ahol az egyik játékos leírja a kártya tartalmát a másiknak, akinek követnie kell az utasításokat, és a labdákat a megfelelő helyre kell tennie.

Unizdrav

A fa deszkának van egy belső és egy külső része, amely használható minta- és szekvencia tevékenységekhez.

Minden terület fehér színnel van jelölve.

Itt 12 tevékenységet talál három különböző szinten :

• Könnyű (színek)
  • Közepes (számok és színek)
  • Nehéz (rendezés)

Minden kártya hátoldalán megtalálható a helyes megoldás, így a gyerekek azonnal tudják, hogy helyesen oldották-e meg a feladatot . Így ők maguk ellenőrizhetik eredményeiket.

Didaktikus játék mintákkal  Marbelino 2 a Beleductól

Az elsődleges felhasznált anyag fa és rétegelt lemez,   a kártyák papír, a kosár filc, a táska pedig pamut. A doboz mérete 26,5 x 25,7 x 9,5 cm.

Alkalmas gyermekek számára 4 éves kortól.

• 1 játéktábla
  • 64 színes golyó