Oktató puzzle Detective XXL a Beleductól

Játssz nyomozósat, és találd meg a rejtett szimbólumokat.

Ki érezte már magát nyomozónak, és indult kutatási küldetésre? A Beleduc Detektív XXL oktatórejtvénye végigvezet a keresés, a részletes nyomon követés és észlelés világán.

A játékos tanulási formának köszönhetően a gyerekek motiváltak az új ismeretek elsajátítására, a logikus gondolkodás, a kommunikáció, a motoros készségek gyakorlására.

Unizdrav

A közepén lévő piros plexi képernyőt  olyan helyekre helyezheted, amelyek első pillantásra  "átlátszatlannak " tűnnek.

Nézd meg alaposan, milyen nyomokat fedezhetsz fel.

A rejtvény széle is tele van szimbólumokkal. Megtalálod mindet?

A kirakós 49 cm átmérőjű, laminált fából és műanyagból készült.

Alkalmas gyermekek számára 4 éves kortól .

• 52 puzzle darab